?

Log in

No account? Create an account

Саморозвиток або смерть!

З перервами на відпочинок та розваги. Журнал астронавта-похуїста.

Name:
vnukbanderivca
>>> Ви зневажаєте десь так чи не половину громадян своєї ж країни тільки тому, що вони говорять на "неправильній" мові, мові окупанта.

Стереотип, який закріпився за всіма націоналістами завдяки любим друзям радикалам. Передаю привіт пані Ірині Фаріон.

Я, як поміркований націоналіст маю переконання, що кожен громадянин України має повне право користуватися російською мовою, благами російської культури та слухати розумних псевдоопозиціонерів по всяких каналах "Дождь" та "Эхо Москвы". В той же час у кожного такого громадянина має бути чітке розуміння і усвідомлення того, що все це є інструментами запоребрикової недоімперії ™, яка як метрополія має на меті тільки одне: повна асиміляція корінного і титульного народу своєї колонії - українців. І ця асиміляція добровільно і несвідомо проводиться вищеназваними українськими громадянами. Страшний результат такої асиміляції ми всі побачили - Крим і Лугандонщину відірвали від України без будь-якого серйозного спротиву зі сторони місцевого населення.

Має проводитися не дерусифікація, а українізація, на основі відродженої української мови, яку в 30-их роках минулого століття комуняки нагло і цинічно отруїли зсередини за допомогою винищення всієї школи української лінгвістики, спрощенням правопису, забороною "націоналістичних букв" і добавленням суто російських правил словотворення та орфоепії. Ось і появився суржик, як результат природного процесу розвитку мови в українському суспільстві. Це є явним прикладом штучної зміни української мови зсередини, щоби з часом вона втратила свою комунікативні властивості та привабливість і стала схожою на російську, бо все українське в ній вбили, а кляті імперці нарешті могли б спокійно тикати пальцем в нас: а ми вам казали, що то бидляча мова, спрощена російська, а ви нам не вірили! І ми до цих пір вживаємо цю покалічену і нав'язану нам комуняками мову, навіть в таких державних структурах, як Інститут української мови Національної Академії Наук України!

П.Н. В барвистім кашкеті, в строкатій краватці,
У мештах кумедних, в шкарпетках картатих
Ся гойдав за вітром на дооовгій гілляці...
Москаль.... До-ви-йо-бувавсь, гад, у Карпатах!
© snake_underwood
Секс, наркотики і рок-н-рол

Categories

общество, происшествия, религия, 18+, психология

Statistics